Прана - енергія Всесвіту і Природи

Аватар пользователя Горянин
Систематизация и связи
Термины: 
Термины: 
Термины: 

Пішовши шляхом технологічного прогресу, людство прийшло до виснаження усіх своїх матеріальних та енергетичних ресурсів. Цивілізація, котра має на меті лиш накопичувально-споживацькі інтереси, цивілізація, котра не веде до саморозкриття Людини як Божественної Сутности (Атмана) і заперечує трансцендентне, а отже заперечує Першоджерело - така цивілізація приречена на загибель. І маємо ті підтвердження у вигляді краху найбільших людських цивілізацій, у вигляді тисячоліть, які шлейфом тягнуться за нами, нагадуючи як про здобутки так й про помилки. На жаль, низька мораль або її повна відсутність, мізерний рівень освіченості, з точки зору своєї усвідомленості на цій планеті, не дозволяє сучасникам зробити потрібних висновків. Блокування на рівні усіх чакр, починаючи з самого дитинства, призвело до жахливих наслідків, виродження, викорінення людства. Замість раси повноцінних людей перед нами постають якісь гіпертрофовані істоти, не здатні ні на високі почуття, ні на вчинки, ні на роздуми. На фоні цих руїн, будь-яка розумна істота постає Просвітленою, покликаною вести за собою та навчати. Основою цієї науки є повернення до споконвічних цінностей, досягнення стану Творця - господаря своєї Долі та отримання Прани - енергії, без якої наше життя не мислиме. Звідки ж брати цю енергію? Її джерелом є саме життя, Всесвіт і Природа - наша Праматір, яка являє собою цілком самодостатній організм, спроможний надихати, зцілювати та пробуджувати. Земля накопичує пам'ять, вбираючи наші думки та допомагаючи їх реалізувати. Її природні стихії творять Божественну досконалість, несучи гармонію перебування на цій землі. Воістину, не існує іншого раю, аніж той, що маємо тут. Отож, потрібно вміло прожити своє життя в досягненні повної самореалізації, в досягненні Божественного задуму, пізнання котрого і є тим оспіваним щастям, тим Заповітним Царством, яке шукали і знаходили деміурги усіх часів. Сприйняти Природу і її світ не як безмозглу і бездушну твар, матерію, а як проявлення Всевишнього, як Мати, яка дає нам пізнати самих себе.

Комментарии

Аватар пользователя BorjomiMaster

Не смешно

Аватар пользователя Vladimirphizik

Нет, не смешно.

Аватар пользователя Александр Костенко

Нормативність - муза Бога. Муза, що спустилася до нас як доля і як Його подарунок. А тому осягнути нормативність можна тільки як власну долю. Осягнути натхненно! Бо хіба не був натхненним Бог, що створював нас? Хіба можна без натхнення приймати Його дарунок?
А тому сама можливість прийняти нормативність у дарунок є можливістю здійснення «чуда». «Чуда» як радісного переживання співучасті у нормативному натхненні Всевишнього! «Чуда» як можливості бачити свої власні фантазії, утопії та марення Його очима! Перейнятися Його мірою! Віддатися міфу нормативності, що окриляє нас своїми сенсами.
Міфу як першоджерелу усіх норм.
Міфу, як автографу Бога на незаплямованості людської пам'яті.
Міфу, де визначена сама визначеність долі.
Міфу, де панує й служить одночасно гармонія усіх норм, правил, канонів, законів і встановлень людських.
Міфу, в якому погоджена абсолютність часу й миті.
Міфу, в якому померла історія, так і не народившись.
Міфу як єдності божественного та людського, природного і того, що не може бути названо цим «словом».
Міфу як долі самої нормативності стати «правом». Долі тих, хто, можливо, ще тільки готується отримати свою природну форму. Долі тих, хто прагне свого народження, очікуючи в дар цілу вічність. Очікуючи виявлення у собі достовірно живого, розумного й власне людського. Лише, осягаючи нормативність божественного, людині буде дано створити свій власний міф як гімн самому собі. 

Аватар пользователя Спокус Халепний

Мені ці заклики нагадують лист першотравневих гасел від ЦК КПРС в газеті "Правда".
Додана лише лірика.

Аватар пользователя Александр Костенко

Ви занадто суворi:)

Аватар пользователя Vladimirphizik

Змайжлыво, Философ з Дрогобыча забье остатний цвях в домовыну атеизма.

Аватар пользователя Софокл

Помню, на Украйне милой были Сковорода и Юркевич, а кто был третий вспомнить не могу...

Аватар пользователя Александр Костенко

Для меня и Гоголь....

Аватар пользователя Спокус Халепний

Намёк ясен. Но летая коршуном во времени, надо не забывать, что в те годы (времён Сковороды) и в России-то философов по пальцем одной руки...
А когда Империя достигла своего максимального могущества, то главные средства начали концентрироваться в столицах (Москва, Петебург), куда и привлекались все силы с окраин.

Недавно праздновали юбилей Московского университета как первого в России высшего учебного заведения. При этом почему-то забыли, что задолго до этого существовала Киевская Могилянская Академия, где изучали практически все те предметы, что и в Европейских университетах. И куда, собственно, драпанул на несколько месяцев для повышения своего образования Михайло Ломоносов.

Аватар пользователя Александр Костенко

Да, Киево-Могилянка сыграла очень важную роль в формировании духовной культуры России...

Аватар пользователя Софокл

Да, есть мнение, что Российская империя всегда обирала братские народы и Украина тут не только не исключение, но одна из самых пострадавших. Вряд ли найдется русский, который не сможет понять украинца... И все же. Что мне хотел сказать друг с Украины, обращаясь ко мне на своем родном языке? То что я шовинист, если не буду с ним разговаривать на его родном языке? Ведь мой образованный украинский товарищ наверняка владеет русским. А для меня украинский, хоть я его и понимаю, не родной язык. Так как мне быть? Что мне надо вынести из опыта такого общения?
Что же касается великих Гоголя и Шевченко, то я уже высказывался на эту тему здесь http://philosophystorm.ru/sofokl/3178

Аватар пользователя Виктор

Современная Россия, это задворки (окраина) древней киевской Руси. Ну, а назвать центр окраиной (Украиной) , как и называть черное белым, это в традиции лживых наемников Византии (рюриковичей) захвативших Русь и уничтоживших ее тысячелетнюю государственность.

Аватар пользователя Вернер

Ну как же без хохлосрача?

Аватар пользователя Виктор

Умник, загляните в любой учебник истории и посмотрите когда был основан Киев и Новгород (ранее Славянск), и где был географический центр конфедерации княжеств под названием Русь. Заметьте, Москвы в то время даже в проекте не было. :))

Аватар пользователя deutsch

Софокл пишет:

Помню, на Украйне милой были Сковорода и Юркевич, а кто был третий вспомнить не могу...

 

Шевченко забыли.

Аватар пользователя Lak

А кто знает древнерусский язык Киевской руси?
И личностей Киевской руси?

Аватар пользователя Александр Костенко

deutsch пишет:

Софокл пишет:

Помню, на Украйне милой были Сковорода и Юркевич, а кто был третий вспомнить не могу...

 

Шевченко забыли.

 

http://life.pravda.com.ua/person/2014/02/17/152667/